Archiwa tagu: awanse naukowe

IX seminarium awanse naukowe

Centrum Promocji Informatyki

Seminarium pod patronatem serwisu badanianaukowe.edu.pl. IX seminarium awanse naukowe. Wskaźniki bibliometryczne w nowych procedurach awansów naukowych i ocenie dorobku

Najnowsze zasady awansów naukowych i oceny dorobku naukowców w dużej mierze opierają się na wskaźnikach bibliometrycznych. Cytowania, Impact Factori indeks Hirscha – te terminy weszły na stałe do słownika polskiego naukowca.

Czytaj dalej

Awanse naukowe (profesura) – seminarium naukowe

Centrum Promocji Informatyki

Zapraszamy do udziału w Seminarium w cyklu Awanse Naukowe Uwarunkowania Prawne i Organizacyjne Postępowań o Tytuł Profesora.

Seminarium „Uwarunkowania prawne i organizacyjne o tytuł profesora” jest poświęcone zasadom awansu naukowego oraz nowym regułom ubiegania się o tytuł naukowy.

Seminarium pod patronatem serwisu: badanianaukowe.edu.pl Czytaj dalej

Awanse naukowe – seminarium

Centrum Promocji InformatykiZapraszamy do udziału w Seminarium w cyklu Awanse Naukowe, Uwarunkowania Prawne i Organizacyjne Postępowań Habilitacyjnych.

Seminarium „Uwarunkowania prawne i organizacyjne postępować habilitacyjnych” poświęcone będzie problemom i zagadnieniom związanych z uzyskaniem stopnia doktora habilitowanego.

Seminarium pod patronatem serwisu badanianaukowe.edu.pl

Czytaj dalej

Seminarium awanse naukowe

Zapraszamy do udziału w seminarium w cyklu Awanse Naukowe Uwarunkowania Prawne i Organizacyjne Doktorantów, które odbędzie się 5 sierpnia 2014 roku w Warszawie

Centrum Promocji Informatyki

Seminarium objęte zostało patronatem serwisu badanianaukowe.edu.pl

Seminarium „Uwarunkowania prawne i organizacyjne doktoratów” pozwoli Uczestnikom zapoznać się z najnowszymi zasadami procedur awansowanych. Zaproszeni eksperci zaprezentują aktualne interpretacje niejasnych zapisów oraz odpowiedzą na pytania i wyjaśnią sporne kwestie.

Czytaj dalej

Seminarium naukowe: „Nowy Tryb Procedur i Awansów Naukowych Kryteria Kwalifikacji Kadry Naukowej”

Serwis informacyjny badanianaukowe.edu.pl zaprasza na VI seminarium z cyklu badania naukowe „Nowy Tryb Procedur i Awansów Naukowych Kryteria Kwalifikacji Kadry Naukowej”

Centrum Promocji Informatyki zaprasza do udziału w VI edycji seminarium „Nowy Tryb Procedur i Awansów Naukowych Kryteria Kwalifikacji Kadry Naukowej” Czytaj dalej